O Zimowisku

Drodzy Studenci,

Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej ma przyjemność po raz kolejny organizować specjalnie dla Was Zimowisko, czyli zimowy obóz rekreacyjno – integracyjny. W tym roku ponownie chcielibyśmy zaprosić Was za granicę naszego kraju – do miejscowości Liptowski Mikulasz na Słowacji. Mamy dla Was przygotowane 132 miejsc. O zakwalifikowaniu na wyjazd decyduje kolejność wpłat! Informacje o płatnościach możecie sprawdzić tutaj: PŁATNOŚCI.

Dzięki wsparciu Fundacji Politechniki Łódzkiej możemy zaoferować Wam bardzo atrakcyjną cenę - 799 zł, w które wliczone są koszty zakwaterowania oraz wyżywienia, transportu zarówno na Słowację i z powrotem do Polski, jak i codziennych dojazdów z ośrodka pod wyciągi. Zapewniamy również podstawowe ubezpieczenie NNW oraz koszulkę obozową, a także bezcenne wspomnienia i wrażenia które przywieziecie do Polski 🙂

Termin obozu jest specjalnie dopasowany do ferii zimowych na Politechnice Łódzkiej, zatem możecie być więc pewni, że nie ominie Was żadne kolokwium czy egzamin.

Więcej informacji o obozie, jak i o miejscu w które się wybieramy, znajdziecie w pozostałych częściach tej strony internetowej.
Zapraszamy Was również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, na którym organizujemy konkursy z nagrodami i zamieszczamy aktualności dotyczące obozu: https://www.facebook.com/zimowisko/

Miejsce:
Ośrodek "RZ Demanovka"
w Liptovský Mikuláš, Słowacja

Stoki narciarskie:
Chopok - wiecej informacji na www.jasna.sk/pl/
Termin: 15-21 lutego 2020
Cena: 799 zł
Liczba miejsc: 132 - Liczba miejsc jest ograniczona!!!