Kadra Zimowiska 2020

Patryk Urbaniak

Pseudonim

Burbon

Wydział, kierunek

Wydział Mechaniczny, Mechanika i Budowa Maszyn 2 stopień

semestr II

Funkcja w SSPŁ

Przewodniczący komisji Rewizyjnej

Zadanie zimowiskowe

Koordynator Zimowiska Politechniki Łódzkiej 2020

 

Nie bez powodu został koordynatorem - w końcu to inżynier. Co prawda, nikt nie wie z czego tego inżyniera zrobił. Spora część jego znajomych uważa, że z gry we flanki. Nic dziwnego, to zdecydowanie najlepszy zawodnik spośród całej kadry. To wyróżnienie zawdzięcza wielogodzinnym treningom za 3dsem, sprawności zerowania i perfekcyjnie wymierzonym rzutom. Jeśli usłyszycie słowa “przesada”, “bracie”, “jasny gwint” czy “no masz” to oznacza, że Pan Koordynator jest w pobliżu. Patryś jest niesamowicie optymistyczny, chętny do działania i pogodny, a jego śmiech jest zaraźliwy. Na Zimowisku częstujcie go napojami innymi niż kawa - ta wywiera na niego zdecydowanie niepożądany wpływ. A jeśli chcecie z nim pogadać śmiało możecie zapytać o pamiętny powrót tramwajem z klubowych Juwenaliów...

Julia Chojnacka

Pseudonim

Julcia

Wydział, kierunek

Wydział Chemiczny, Analityka chemiczna, sem. III

Funkcja w SSPŁ

Członek komisji ds. Kultury

Zadanie zimowiskowe

Promocja, Uczestnicy

 

Kadrowiczka o nieskończonym pokładzie energii, równie zakręcona jak jej włosy. Niech Was to jednak nie zmyli - kocha spać, może zasnąć dosłownie w każdym miejscu i o każdej porze. Ale spokojnie, na imprezach zostanie z Wami do białego rana. Jula jest kochana i bardzo towarzyska. Z chęcią opowie Wam historie o tym jak miała różowe włosy czy jak szykowała się na imprezę w hotelowej łazience i używała rajstop jako... O to sami ją zapytajcie. Często używa słowa „pomidor” i to wcale nie dlatego, że to jej ulubione warzywo. Uwielbia podróże, organizację, zamiany - szczególnie przemeblowania we własnym pokoju. Jej nową miłością jest ekspres do kawy, który dostała na urodziny. Z kolei marzeniem – zdać sesję. Nie ma prawa jazdy, może to dlatego, że nawet podczas 8 minutowej jazdy gokartem miała aż 4 wypadki. Pomimo, że była już na zimowisku nigdy nie jeździła ani na nartach, ani na desce. Teraz postanowiła w końcu się nauczyć. Dobra rada – uważajcie na nią na stoku.

Milena Nagel

Pseudonim

Milenka

Wydział, kierunek

Biotechnologia, BiNoŻ - IFE, sem. III

Funkcja w SSPŁ

Członek komisji ds. Rozwoju oraz Kształcenia

Zadanie zimowiskowe

Media społecznościowe, Promocja

 

Promyczek kadry, a co się za tym kryje - najbardziej urocza kadrowiczka o złotym serduszku. Osobiście uważa, że jej najmocniejszą stroną jest asertywność! Oczywiście tylko żartuje, zupełnie nie potrafi odmawiać. Jeśli poprosicie ją o pomoc, możecie mieć pewność, że was nie zawiedzie. Jej dwa ulubione słowa to “ptysiu” i “kurcze burcze”. W wolnym czasie lubi delektować się kawą, którą codziennie parzy dla niej Bob - jej ekspres. Milenka uwielbia nazywać sprzęty elektroniczne. Aktualnie ogłosiła konkurs na imię dla swojego laptopa, więc jeśli macie jakieś pomysły to śmiało zgłaszajcie. Cieszcie się, że na wyjeździe nie jest odpowiedzialna za rozrywkę - na imprezach bawilibyście się do 10h wersji jej ulubionego utworu czyli “Ona by tak chciała”.

Karolina Okoń

Pseudonim

Karolinka

Wydział, kierunek

Wydział TMiWT, Wzornictwo, sem VII

Funkcja w SSPŁ

Przewodnicząca komisji Wyborczej, Członek komisji ds. Rozwoju

Zadanie zimowiskowe

Promocja

 

Kadrowiczka o zaskakujących umiejętnościach uprawiania sportów zimowych. Jeździ co najwyżej na sankach, ma też lęk wysokości i marznie przy +18 stopniach. Karolinka jest niziutka i drobniutka, więc jeśli będziecie jej szukać musicie patrzeć pod nogi. Niech nie zmylą Was pozory, może wygląda jak aniołek, ale potrafi pokazać różki. Jest żywym wcieleniem sztuki - rysuje, maluje, tka i szyje. Inspiracji szuka na każdym kroku, szczególnie podczas podróży, które sama planuje i organizuje. Jest prawdziwym mózgiem operacji. Do tego niesamowicie uporządkowana, spokojna i przesympatyczna. Uśmiech prawie nigdy nie schodzi jej z twarzy. Co zaskakujące, do kina chodzi nie na film, a na reklamy - to jej ulubiona część każdego seansu.

Wojtek Wojciechowski

Pseudonim

Wojtek

Wydział, kierunek

Architektura, Wydział BAIŚ, sem VII

Funkcja w SSPŁ

Członek Komisji ds. Kultury

Zadanie zimowiskowe

Rozrywka, Rejestracje

 

Jeśli myślisz, że jesteś mistrzem konsumpcji i potrafisz zjeść ogromne ilości burgerów, pizzy czy steków to niestety masz potężną konkurencję. Dla Wojtusia dwa drwale to dopiero rozgrzewka. Mimo wysokich wyników w tym sporcie wyczynowym po Wojtku nie widać kategorii masy ciężkiej. Wszystkie kalorie dzielnie spala na basenie i siłowni. Formę utrzymał nawet na Erasmusie, pomimo pięknych Brazylijek, które kusiły go bardzo kalorycznymi przekąskami. Pomimo “sportowego” trybu życia Wojtek wie co to znaczy dobra zabawa! Szaleje na parkiecie i przy barze. Przez co na większości imprez zapobiegawczo podaje swój adres znajomym. Mamy małą nadzieję, że na Zimowisku nie będzie musiał podawać numeru pokoju.

Ignacy Nowocień

Pseudonim

Ignaś

Wydział, kierunek

Wydział EEIA, Elektronika i telekomunikacja, sem. III

Funkcja w SSPŁ

Członek komisji ds. Organizacyjnych

Zadanie zimowiskowe

Zaplecze techniczne, partnerzy

 

Najbardziej wyluzowany i bezstresowy kadrowicz wyjazdu. Bez dwóch zdań prawdziwy fan i entuzjasta muzyki disco polo. Jeśli myślicie, że w związku z tym dobrze zna teksty każdej piosenki to jesteście w błędzie. Ignacy może pochwalić się znajomością jedynie kilku pierwszych słów większości utworów. Damską część uczestniczek weźmie w obroty do takich piosenek jak „Kochana moja” czy „Ona tańczy dla mnie”. Swoje kocie ruchy zawdzięcza praktyce w Klubie Bajka. Oprócz disco polo Igi stracił też głowę dla Kapitana Bomby. Pomyślicie, że to rebel i buntownik. Nic bardziej mylnego to Boże dziecko.