Kadra Zimowiska 2019

Kamil Kozłowski

Pseudonim

Kozłow

Wydział, kierunek

Wydział EEIA, Automatyka i Robotyka,

semestr VII

Funkcja w SSPŁ

Przewodniczący Komisji ds. Współpracy Zewnętrznej

Zadanie zimowiskowe

Koordynator Zimowiska Politechniki Łódzkiej 2019

 

Szef wyjazdu i zapalony narciarz . Miłośnik gry we flanki, mimo że zawsze jest wybierany jako ostatni, bo lubi delektować się piwem w czasie gry. W wolnym czasie lubi odpoczywać, tylko na tyle wystarcza mu czasu i hobbystycznie zajmuje się tworzeniem nietuzinkowych grafik w profesjonalnym programie Paint.

Aaaa, no i wcale nie podziela opinii, że lepiej...

Marta Kołodziejak

Pseudonim

Renata

Wydział, kierunek

Wydział TMiWT, Wzornictwo, semestr V

Funkcja w SSPŁ

Przewodnicząca Komisji ds. Promocji

Zadanie zimowiskowe

Promocja

 

Mimo swojego zamiłowania do łózka i Netflixa ciągle coś robi. Projektuje, szyje i poprawia grafiki przez całe noce. Lubi spędzać czas z przyjaciółkami, bo przecież zawsze znajdzie się jakiś pretekst, żeby wyjść na małe piwko i ploteczki. Twierdzi, że zimę lubi, ale prawda jest taka, że woli ciepły kąt i czekoladę. Jednak spokojnie, na Zimowisku spotkacie ją na stoku!

Aleksandra Barczuch

Pseudonim

Barczi

Wydział, kierunek

Wydział ZiIP, Gestion et Technologie, semestr VII

Funkcja w SSPŁ

Przewodnicząca Komisji ds. Kultury

Zadanie zimowiskowe

Public Relations

 

Miłośniczka piesków każdej maści. Ekspertka w dziedzinie manicure'u, jej paznokcie zawsze zdobią piękne i precyzyjne wzory. Uwielbia imprezy, w weekendy możecie ją spotkać w niejednym klubie na Pietrynie. Wolne wieczory spędza oglądając seriale na Netflixie w łóżku z psami. Kocha zimę przez prószący śnieg i szaleństwo na desce na stoku. Ukrytym talentem Barczi jest wyszykowanie się do wyjścia w 40 minut. Czy któraś z Was to potrafi?

Aleksandra Barylska

Pseudonim

Ola

Wydział, kierunek

Wydział Mechaniczny, Mechanika i Budowa Maszyn, semestr V

Funkcja w SSPŁ

Przewodnicząca Komisji ds. Pomocy Materialnej

Zadanie zimowiskowe

Pisma, Rozrywka

 

Kocha chorwackie plaże, ale Chopok też ma u niej specjalne miejsce w serduszku. Fakt, że studiuje Mechanikę i Budowę Maszyn, nie jest jedyną niezwykłą rzeczą do jakiej Ola jest zdolna, gdyż talent do ruszania uszami nie jest popularny. W wolnych chwilach, jak już ową znajdzie, to śpi, jednak podczas wyjazdu będziecie mieli okazje zobaczyć, że da się nie spać, gdyż Ola nie opuści Was żadnego wieczoru!

Paweł Wróblewski

Pseudonim

Wróbel

Wydział, kierunek

Wydział EEIA, Mechatronika, semestr III

Funkcja w SSPŁ

Członek Komisji ds. Organizacyjnych

Zadanie zimowiskowe

Partnerzy, Zaplecze techniczne

 

Zimą lubi jeździć na nartach i bokiem. Znaczy ... kiedyś lubił, póki nie pochował swojej bety. Z zamiłowania wyrusza na eskapady do Zgierza, do wybranki swojego serca. Pierwszoligowy zawodnik gry we flanki, w które zawsze wygrywa, chyba że gra z Kozłowem. Prawdopodobnie pierwszy w Polsce i na świecie ambasador Zahira spółka kebab Polska.

Krzysztof Kalinowski

Pseudonim

Krzysiu

Wydział, kierunek

Kolegium Logistyki, semestr III

Funkcja w SSPŁ

Członek Komisji ds. Rozwoju

Zadanie zimowiskowe

Gadżety, Rozrywka

 

Jeden z trzech muszkieterów wyjazdu, również szef, ale melanżu. Mimo zamiłowania do seriali uprawia dużo sportów ruchowych, jak np. piłka nożna czy flanki. We flankach zdobył oraz obronił nieoficjalne Mistrzostwo Politechniki w zerowaniu na dwa razy, oczywiście chętnie podejmuje wyzwania na utrzymanie tytułu. Przed Zimowiskiem można go spotkać na Pietrynie razem z kolegą Wróblem na Zahirku.