Kadra Zimowiska 2017

Igor Duda

Pseudonim

Igorek, Ajgor

Wydział, kierunek

BAIŚ, Budownictwo

Funkcja w SSPŁ

Wiceprzewodniczący SSPŁ, Przewodniczący Komisji ds. Domów Studenckich i Remontów

Zadanie zimowiskowe

Koordynator

Na Zimowisko jedzie 4 raz – (prawie)weteran. Jego głównym zainteresowaniem są sporty wodne (jeśli nie wiesz, jak zagadać – zapytaj o żagle lub nurkowanie!), ale lubi też pośmigać na snowboardzie. W czasie wolnym preferuje spotkania ze znajomymi. Jest wiecznie zabiegany i ma mnóstwo rzeczy na głowie. Nie ma dla niego niewykonalnych zadań. Czasem bywa porywczy i nieprzewidywalny, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto potrafi go udobruchać.

Jakub Telega

Pseudonim

Kuba

Wydział, kierunek

BAIŚ, Budownictwo

Funkcja w SSPŁ

Członek Komisji ds. Kształcenia

Zadanie zimowiskowe

Zaplecze techniczne

Nie wyobraża sobie nie robić nic, poza studiowaniem – to przyciągnęło go do SSPŁ. Interesują go fajne dziewczyny, bieganie i poznawanie nowych ludzi.. zasadniczo wszystkie te rzeczy można połączyć. Od dziecka uwielbia sporty, 8 lat grał w piłkę nożną. Miłość do piłki pozostała, ale boisko zmieniło się na trochę bardziej wirtualne. Znany z sadystycznego poczucia humoru. Jeśli poprosisz go o pomoc, nigdy nie odmówi.

Krzysztof Juchnowicz

Pseudonim

Krzysiu

Wydział, kierunek

EEIA, Elektronika i Telekomunikacja

Funkcja w SSPŁ

Przewodniczący Komisji Prawnej

Zadanie zimowiskowe

Internety

Gdy jakimś cudem znajdzie trochę czasu wolnego, to lubi spotkać się ze znajomymi, powędkować, obejrzeć dobry film. A jeśli mowa już o filmach, to w jego przypadku „Gwiezdne Wojny” można by nazwać wyznaniem. Charakteryzuje go duży uśmiech i niecodzienne poczucie humoru oraz.. zamiłowanie do fajerwerków (brzmi trochę niebezpiecznie...)! Lubi sobie pokodzić, ale nie jest typowym informatykiem. Mocno optymistycznie nastawiony do życia!

Aleksandra Barczuch

Pseudonim

Barczi

Wydział, kierunek

OiZ, Gestion et Technologie

Funkcja w SSPŁ

Członek Komisji ds. Kultury oraz Komisji ds. Kształcenia

Zadanie zimowiskowe

Fejsbuki

„Cały czas coś trzeba robić” – można by powiedzieć, że to motto Oli. Nudzenie się w domu nie jest dla niej, preferuje spędzanie czasu aktywnie – np. gokarty. Interesuje się.. motoryzacją! Może nie jest mistrzem we wszystkim, co związane z autami, ale jeśli ktoś zacznie ten temat to nie – nie zrobi wielkich oczu. Co nie znaczy, że nie lubi chodzić na zakupy! Jest niezłomna w tym, co robi, zawsze dąży do celu. Lubi wyzwania i jest szczera do bólu.

Kamil Dudziński

Pseudonim

Dudzin

Wydział, kierunek

Mechaniczny, Mechanika i Budowa Maszyn

Funkcja w SSPŁ

Pełnomocnik ds. Wydziałów i Organizacji Studenckich

Zadanie zimowiskowe

Zaplecze techniczne

U Dudzina rzeczy niemożliwe załatwia się od ręki, a na cuda trzeba trochę poczekać. Gdy nie ma co robić, to denerwuje swojego kota, zwiedza granice Internetu lub spędza czas ze swoją lubą. Jego pasją jest jazda na motocyklu. Lubi też sobie pośmieszkować! Poznasz go po wiecznym zacieszu i ciężkim humorze. Jest baaardzo gadatliwy - nie doświadczysz z nim „niezręcznej ciszy”. Niezbędną organizacyjnie dla niego rzeczą jest magazyn. Nie ma bardziej frustrującej sytuacji, niż jego brak!

Paula Leśniewska

Pseudonim

Lilo

Wydział, kierunek

EEIA, Inżynieria biomedyczna

Funkcja w SSPŁ

Przewodnicząca Komisji ds. Pomocy Materialnej

Zadanie zimowiskowe

Partnerzy

Wiecznie zabiegana, rzadko sypia, pije dużo kawy. Ale to nie przeszkadza jej w wykonywaniu kolejnych zadań i sporadycznym imprezowaniu. Czasem udaje się jej w tym celu zagiąć czasoprzestrzeń. Zawsze z uśmiechem na twarzy i mnóstwem energii. Lubi pomagać innym. Ceni stare klasyczne auta, a żeby się odstresować lubi pojeździć swoją Hondą – szybszą niż wygląda. Bez działania w SSPŁ nie wyobraża sobie studiowania. Uwielbia spędzać czas z ludźmi. Trochę gadatliwa. Charakteryzuje ją to, że nie ma oczu.